Káva Zlaté Zrnko – Kuba “HOŘKÁ” – Nejzajímavější

199.00 759.00  s DPH

Zrušit výběr

Pokud si přejete vytvoření přední etikety s vlastním jménem - názvem kávy, prosím zadejte jej sem. Název může mít 1-20 znaků. Použít lze i symbol srdce, který vložíte zkopírováním:

(+29.00 )

Získejte až 152 zlatých zrnek.

Popis

Káva Zlaté Zrnko – Kuba – výrazné tělo této kávy nabízí znatelnou chuť kakaa a tabáku s náznaky lískových ořechů v dlouhé dochuti. Výjimečná chuť ze všech káv, charakteristická pouze pro Kubu.

Ocenění: Vítěz 2 hvězd na Great Taste Awards 2019 v kategorii espresso. Vítěz stříbrné medaile na International Taste Awards 2020 v kategorii espresso.

Původ: Kuba je káva s původem, pochází z jihovýchodní části ostrova, z horského pásma Sierra Maestra. Kávy s jediným původem Zlaté Zrnko jsou vybírány odborníky na kvalitu a degustátory, proto získáváme ty nejzajímavější kávy z výjimečných kávových zemí a oblastí. Farmáři za tak výjimečnou kvalitu dostávají zaplaceno více než je běžné prostřednictvím Fairtrade.

Pražení: na espresso (CITY + FULLCITY vyvážená chuť acidity a hořkosti)

Zpracování: mokrou metodou

Použití: espresso

Mletí: jemné / velmi tvrdé zrno

Naše zkušenost: Káva Zlaté Zrnko – Kuba je oblíbená nejen u mužů pro svou nahořklou tabákovou dochuť, ale také u všech, kteří ocení nahořklou kávu, která se vyjímá z ostatních.

Dobrá rada: Každou kávu si nejlépe vychutnáte při správném umletí. Káva Kuba vyžaduje jemné mletí, na stupnici od 1 do 10 (1 nejjemnější, 10 nejhrubší) zhruba stupeň 2-3, závisí to na typu mlýnku a jeho opotřebení. V espresso automatech doporučujeme nastavit mlýnek na nejjemnější mletí a pouze v případě, že káva teče pomalu použít hrubší stupeň mletí. Každou zrnkovou kávu si nejlépe vychutnáte li kávová zrna čerstvě pražené – nejlepší 2 týdny až dva měsíce po pražení (záleží od skladování surové a pražené kávy, při skladování surové kávy ve vakuu z farmy až do pražírny a správném zabalení po napražení si může i napražená káva zachovat čerstvost několik měsíců). Více o správné přípravě kávy naleznete na naší stránce Rady o kávě.

Chuťový profil:

Ovocnost: ○○○

Sladkost: ●○○

Hořkost: ●●●

Aroma: ●○○

Tělo: ●●●

Dochuť: ●●○

Kofein: ●○○

Další informace

Hmotnost-
Balení

, ,

Zrnková nebo mletá

, ,

Ovocná

Vyvážená

Horká

Aróma

Intenzita

Dochuť

Sila

Chuťový profil

Horká, Veľmi horká

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Káva Zlaté Zrnko – Kuba “HOŘKÁ” – Nejzajímavější”