Káva Zlaté Zrnko – Brazílie – “LAHODNÁ”

(Hodnocení: 2)

219.00 769.00  s DPH


(29.00  s DPH)

Získejte až 154 zlatých zrnek.

  • Doprava

Kurýr, výdejní místa

2-3 dny

od 79 Kč

  • Doprava ZDARMA

hodnota nákupu

nad 900 Kč

Popis

Káva Zlaté Zrnko – Brazílie je vybírána směs brazilských káv s jemnou příjemnou sladkou chutí. Dobrá viskozita a sladké aromatické vůně kakaa, mandlí a lískových oříšků, které se rozvíjejí do různých nádechů zralého ovoce. Dlouhotrvající dochuť odhaluje chuť sladu a vanilky.

Ocenění: Vítěz 1 hvězdy na Great Taste Awards 2019 v kategorii espresso. Vítěz stříbrné medaile na International Taste Awards 2020 v kategorii espresso.

Původ: Lahodná Brazílie je káva s původem, je směsí arabika, kvalita Extra Fine Cup. Kávy s původem Zlaté Zrnko jsou vybírány odborníky na kvalitu a degustátory, proto získáváme ty nejzajímavější kávy z výjimečných kávových zemí a oblastí. Farmáři za tak výjimečnou kvalitu dostávají zaplaceno více než je běžné prostřednictvím Fairtrade.

Pražení: stupeň 4 (1 – velmi světlé, 2 – světlé, 3 světlé / střední, 4 – střední, 5 – střední, 6 – střední / tmavé, 7 – tmavé, 8 – velmi tmavé), křivka pražení na espresso, víc informací o pražení zde

Zpracování: mokrou metodou

Použití: espresso

Mletí: střední / středně tvrdé zrno

Naše zkušenost: Káva Zlaté Zrnko – Brazílie je oblíbená klasika, velmi jemná, má vyváženou a příjemnou chuť.

Balíčky poznej: kávu Brazílie najdete i v balíčcích kávy: Poznej nejprodávanější 1000g (Emílie, Brazílie, Kuba, Romeo, Etiópie), Poznej top3 pro zamilované 600g (Emílie, Brazílie, Kuba), Poznej 5 káv na sladké espresso 1000g (Emílie, Brazílie, Cézar, Marie, Guatemala)

Dobrá rada: Každou kávu si nejlépe vychutnáte při správném umletí. Káva Brazílie vyžaduje středně jemné mletí, na stupnici od 1 do 10 (1 nejjemnější, 10 nejhrubší) zhruba stupeň 3-4, závisí to na typu mlýnku a jeho opotřebení. V espresso automatech doporučujeme nastavit mlýnek na nejjemnější mletí a pouze v případě, že káva teče pomalu použít hrubší stupeň mletí. Každou zrnkovou kávu si nejlépe vychutnáte li kávová zrna čerstvě pražené – nejlepší 2 týdny až dva měsíce po pražení (záleží od skladování surové a pražené kávy, při skladování surové kávy ve vakuu z farmy až do pražírny a správném zabalení po napražení si může i napražená káva zachovat čerstvost několik měsíců). Více o správné přípravě kávy naleznete na naší stránce Rady o kávě.

Chuťový profil:

Ovocnost: ● ○○

Sladkost: ●● ○

Hořkost: ● ○○

Aroma: ●● ○

Intenzita: ●● ○

Dochuť: ●● ○

Kofein: ●● ○

Specifikace

Recenze

5
2 reviews
2
0
0
0
0

2 recenze Káva Zlaté Zrnko – Brazílie – “LAHODNÁ”

Clear filters
  1. Jarča

    Je lahodná a není kyselá a přesně taková mi chutná nejvíc.

  2. Verified owner Erich Kraus (ověřený vlastník)

    best kava rychle dodani moc dekuji

Přidat recenzi