Káva Zlaté Zrnko – Indie – “ČOKOLÁDOVÁ”

219.00 769.00  s DPH


(29.00  s DPH)

Získejte až 154 zlatých zrnek.

  • Doprava

Kurýr, výdejní místa

2-3 dny

od 79 Kč

  • Doprava ZDARMA

hodnota nákupu

nad 900 Kč

Popis

Káva Zlaté Zrnko – Indie se vyznačuje kvalitním plným tělem s intenzivním pocitem v ústech. Náznaky hořké čokolády se prolínají s tóny pražených lískových oříšků. Prodloužená dochuť připomíná vlašské ořechy.

Ocenění: Vítěz bronzové medaile na International Taste Awards 2020 v kategorii espresso. Zisk zlaté medaile na International Coffee Tasting v roce 2021.

Původ: Indie je káva s původem, kávovníkové zrno nejvyšší kvality z oblasti Bababudan. Kávy pocházející Zlaté Zrnko jsou vybírány odborníky na kvalitu a degustátory, proto získáváme ty nejzajímavější kávy z výjimečných kávových zemí a oblastí. Farmáři za tak výjimečnou kvalitu dostávají zaplaceno více než je běžné prostřednictvím Fairtrade.

Pražení: stupeň 4 (1 – velmi světlé, 2 – světlé, 3 světlé / střední, 4 – střední, 5 – střední, 6 – střední / tmavé, 7 – tmavé, 8 – velmi tmavé), křivka pražení na espresso, víc informací o pražení zde

Zpracování: mokrou metodou

Použití: espresso

Mletí: střední / středně tvrdé zrno

Senzorický profil: Senzorický profil káva Indie

Naše zkušenost: Káva Zlaté Zrnko – Indie je káva s jemnou nahořklou chutí.

Balíčky poznej: kávu Indie najdete i v balíčku kávy: Poznej 5 káv na hořké espresso 1000g (Olívie, Otello, Indie, Kuba, Indonésie)

Dobrá rada: Každou kávu si nejlépe vychutnáte při správném umletí. Káva India vyžaduje středně jemné mletí, na stupnici od 1 do 10 (1 nejjemnější, 10 nejhrubší) zhruba stupeň 3-4, závisí to na typu mlýnku a jeho opotřebení. V espresso automatech doporučujeme nastavit mlýnek na nejjemnější mletí a pouze v případě, že káva teče pomalu použít hrubší stupeň mletí. Každou zrnkovou kávu si nejlépe vychutnáte li kávová zrna čerstvě pražené – nejlepší 2 týdny až dva měsíce po pražení (záleží od skladování surové a pražené kávy, při skladování surové kávy ve vakuu z farmy až do pražírny a správném zabalení po napražení si může i napražená káva zachovat čerstvost několik měsíců). Více o správné přípravě kávy naleznete na naší stránce Rady o kávě.

Chuťový profil:

Ovocnost: ● ○○

Sladkost: ●● ○

Hořkost: ●●●

Aroma: ● ○○

Intenzita: ●● ○

Dochuť: ●● ○

Kofein: ●● ○

Specifikace

Recenze

0 reviews
0
0
0
0
0

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Káva Zlaté Zrnko – Indie – “ČOKOLÁDOVÁ”“