Káva Zlaté Zrnko – Poznej 3 kávy na filtrovanou 600g (Maria, Kolumbie, Etiopie)

Original price was: 657.00 Kč.Current price is: 539.00 Kč. s DPH

0 days 00 hr 00 min 00 sc

Získejte až 108 zlatých zrnek.

Popis

Balíček káv vhodných pro přípravu filtrované kávy z nabídky Zlaté Zrnko. Poznejte nejvhodnější kávy na alternativní přípravu.

Vybrali jsme pro vás 3 kávy, které jsou podle nás nejvhodnější na přípravu filtrované kávy, každá z káv má jiné chuťové spektrum.

Balení: 3 x 200g

Marie – směs 100% arabika – jemně ovocná a sladká káva lahodně hořká v dochuti – více informací o kávě Marie
Kolumbie – 100% arabika s jediným původem – typická kolumbijská jemná ovocnost je doplněna příjemnou oříškovou dochutí – více informací o kávě Kolumbie
Etiopie – 100% arabika s jediným původem – typická africká káva s bohatou ovocností, objevte široké spektrum ovocných chutí v jedné kávě – více informací o kávě Etiopie

Pražení: stupeň pražení jednotlivých káv najdete na stránce: Více informací o pražení

Každá směs Zlaté Zrnko je výsledným souzněním chutí káv z nichž je složena a je namíchána podle chutí lidí. Směsi Zlaté Zrnko míchají italští odborníci v laboratořích přímo v přístavu. Míchají se z různých zdrojů tak, aby každý měsíc, každý rok měli stejnou výslednou chuť.

Kávy s původem Zlaté Zrnko jsou vybírány odborníky na kvalitu a degustátory, proto získáváme ty nejzajímavější kávy z výjimečných kávových zemí a oblastí. Farmáři za tak výjimečnou kvalitu dostávají zaplaceno více než je běžné prostřednictvím Fairtrade.

Recept na filtrovanou kávu: Teplota vody: 90 °C, Poměr použité kávy a nápoje: 1:15 (20g kávy, 300ml vody), Ideální délka přípravy: 3:30

Dobrá rada: Filtrovanou kávu si nejlépe vychutnáte při použití správného poměru mleté kávy a vody. My doporučujeme recept 1:12 až 1:15, tedy 1 gram mleté kávy na 12 až 15 gramů výsledného nápoje s použitím 90 – 93 ° C vody. Pro přípravu dvou šálků filtrované kávy tak doporučujeme použít 20 g kávy na 240 – 300g nebo ml výsledného nápoje.

Recenzie

0 reviews
0
0
0
0
0

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Káva Zlaté Zrnko – Poznej 3 kávy na filtrovanou 600g (Maria, Kolumbie, Etiopie)“