Káva Zlaté Zrnko – Marie (Směs 100% arabica) – “JEMNĚ OVOCNÁ”

149.00 559.00  s DPH

66 Prodejů
Zrušit výběr

(+29.00 )

Získejte až 112 zlatých zrnek.

Popis

Káva Zlaté Zrnko – Marie má ohromující tělo. Velkorysá ovocná acidita připomínající chuť zralých citrusových plodů. Cítit jemné koření v sladké medové dochuti. V kapučíne uvolňuje příjemné sladké náznaky zázvoru.

Ocenění: Vítěz 1 hvězdy na potravinové soutěži Great Taste Awards (UK) 2019 v kategorii espresso. Vítěz zlaté medaile na potravinové soutěži International Taste Awards (IT) 2020 v kategorii espresso. Vítěz zlaté medaile na kávové soutěži International Coffee Tasting (IT) 2020 v kategorii espresso.

Původ: Káva Marie je směs 6 až 7 káv s původem 100% arabica. Původ hlavní složky: Brazílie. Každá směs Zlaté Zrnko je výsledným souzněním chutí káv z nichž je složena a je namíchána podle chutí lidí. Směsi Zlaté Zrnko míchají italští odborníci v laboratořích přímo v přístavu. Míchají se z různých zdrojů tak, aby každý měsíc, každý rok měli stejnou výslednou chuť.

Pražení: na espresso (CITY + FULLCITY vyvážená chuť acidity a hořkosti)

Použití: espresso, moka, filtr

Mletí: střední / středně tvrdé zrno

Naše zkušenost: Káva Zlaté Zrnko – Marie zastupuje jemně ovocné spektrum směsí 100% arabica. Příjemně ovocná s jemnou hořkostí v dochuti. Vhodná pro kávových gurmánů.

Dobrá rada: Každou kávu si nejlépe vychutnáte při správném umletí. Káva Marie vyžaduje středně jemné mletí, na stupnici od 1 do 10 (1 nejjemnější, 10 nejhrubší) zhruba stupeň 3-4, závisí to na typu mlýnku a jeho opotřebení. V espresso automatech doporučujeme nastavit mlýnek na nejjemnější mletí a pouze v případě, že káva teče pomalu použít hrubší stupeň mletí. Každou zrnkovou kávu si nejlépe vychutnáte li kávová zrna čerstvě pražené – nejlepší 2 týdny až dva měsíce po pražení (záleží od skladování surové a pražené kávy, při skladování surové kávy ve vakuu z farmy až do pražírny a správném zabalení po napražení si může i napražená káva zachovat čerstvost několik měsíců). Více o správné přípravě kávy naleznete na naší stránce Rady o kávě.

Chuťový profil:

Ovocnost: ●● ○

Vyváženost: ●● ○

Hořkost: ●● ○

Aroma: ●● ○

Intenzita: ●● ○

Dochuť: ●● ○

Kofein: ●● ○

Další informace

Hmotnost-
Baleni

, ,

Zrnkova nebo mleta

, ,

Arabica

Ovocná

Vyvážená

Horká

Aróma

Intenzita

Dochuť

Sila

Chuťový profil

Ovocná, Sladká, Pestrá

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Káva Zlaté Zrnko – Marie (Směs 100% arabica) – “JEMNĚ OVOCNÁ””