Káva Zlaté Zrnko – Julie (Směs 100% arabika) – “PESTRÁ”

Káva Julie je středně pražená směs 100% arabík, které spolu vytvářejí pestré spektrum chutí, od ovocných, přes karamelové až po hořkou čokoládu. Více

199.00 719.00  s DPH


(29.00  s DPH)

Získejte až 144 zlatých zrnek.

  • Doprava

Kurýr, výdejní místa

2-3 dny

od 79 Kč

  • Doprava ZDARMA

hodnota nákupu

nad 900 Kč

Popis

Káva Julie je středně pražená směs 100% arabík, které spolu vytvářejí pestré spektrum chutí, od ovocných, přes karamelové až po hořkou čokoládu.

Původ: Káva Julie je směs až 9 káv s původem, 100% arabika. Původ hlavní složky: Brazílie. Každá směs Zlaté Zrnko je výsledným souzněním chutí káv z nichž je složena a je namíchána podle chutí lidí. Směsi Zlaté Zrnko míchají italští odborníci v laboratořích přímo v přístavu. Míchají se z různých zdrojů tak, aby každý měsíc, každý rok měli stejnou výslednou chuť.

Pražení: stupeň 4 (1 – velmi světlé, 2 – světlé, 3 světlé / střední, 4 – střední, 5 – střední, 6 – střední / tmavé, 7 – tmavé, 8 – velmi tmavé), křivka pražení na espresso, víc informací o pražení zde

Použití: espresso, moka

Mletí: střední / středně tvrdé zrno

Naše zkušenost: Káva Zlaté Zrnko – Julie je naše nejpestřejší směs 100% arabik, objevili jsme v ní široké spektrum chutí, které spolu lahodí. Obsahuje všechny chutě od kyselejších až po nahořklé. Výborná je i v automatických espresso kávovarech.

Balíčky poznej: kávu Julie najdete i v balíčcích kávy: Poznej 5 káv na pestré espresso 1000g (Kleopatra, Julie, Rwanda, Kolumbie, Guatemala), Poznej 5 káv na moku 1000g (Marie, Romeo, Julie, Kostarika, Kleopatra)

Dobrá rada: Každou kávu si nejlépe vychutnáte při správném umletí. Káva Julie vyžaduje středně jemné mletí, na stupnici od 1 do 10 (1 nejjemnější, 10 nejhrubší) zhruba stupeň 3-4, závisí to na typu mlýnku a jeho opotřebení. V espresso automatech doporučujeme nastavit mlýnek na nejjemnější mletí a pouze v případě, že káva teče pomalu použít hrubší stupeň mletí. Každou zrnkovou kávu si nejlépe vychutnáte li kávová zrna čerstvě pražené – nejlepší 2 týdny až dva měsíce po pražení (záleží od skladování surové a pražené kávy, při skladování surové kávy ve vakuu z farmy až do pražírny a správném zabalení po napražení si může i napražená káva zachovat čerstvost několik měsíců). Více o správné přípravě kávy naleznete na naší stránce Rady o kávě.

Chuťový profil:

Ovocnost: ●● ○

Sladkost: ●● ○

Hořkost: ●●●

Aroma: ●● ○

Intenzita: ●● ○

Dochuť: ●●●

Kofein: ●● ○

Specifikace

Recenze

0 reviews
0
0
0
0
0

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Káva Zlaté Zrnko – Julie (Směs 100% arabika) – “PESTRÁ”“