Káva Zlaté Zrnko – Indie – “ČOKOLÁDOVÁ”

179.00 659.00  s DPH

124 Prodejů
Vyčistit

(29.00  s DPH)

Získejte až 132 zlatých zrnek.

Popis

Káva Zlaté Zrnko – Indie se vyznačuje kvalitním plným tělem s příjemně jemnými aromatickými náznaky chutí kakaa a mandlí.

Ocenění: Vítěz bronzové medaile na International Taste Awards 2020 v kategorii espresso.

Původ: Indie je káva s původem, kávovníkové zrno nejvyšší kvality z oblasti Bababudan. Kávy pocházející Zlaté Zrnko jsou vybírány odborníky na kvalitu a degustátory, proto získáváme ty nejzajímavější kávy z výjimečných kávových zemí a oblastí. Farmáři za tak výjimečnou kvalitu dostávají zaplaceno více než je běžné prostřednictvím Fairtrade.

Pražení: na espresso (CITY + FULLCITY vyvážená chuť acidity a hořkosti)

Zpracování: mokrou metodou

Použití: espresso

Mletí: střední / středně tvrdé zrno

Naše zkušenost: Káva Zlaté Zrnko – Indie je káva s jemnou nahořklou chutí.

Balíčky poznej: kávu Indie najdete i v balíčku kávy: Poznej 5 káv na hořké espresso 1000g (Olívie, Otello, Indie, Kuba, Indonésie)

Dobrá rada: Každou kávu si nejlépe vychutnáte při správném umletí. Káva India vyžaduje středně jemné mletí, na stupnici od 1 do 10 (1 nejjemnější, 10 nejhrubší) zhruba stupeň 3-4, závisí to na typu mlýnku a jeho opotřebení. V espresso automatech doporučujeme nastavit mlýnek na nejjemnější mletí a pouze v případě, že káva teče pomalu použít hrubší stupeň mletí. Každou zrnkovou kávu si nejlépe vychutnáte li kávová zrna čerstvě pražené – nejlepší 2 týdny až dva měsíce po pražení (záleží od skladování surové a pražené kávy, při skladování surové kávy ve vakuu z farmy až do pražírny a správném zabalení po napražení si může i napražená káva zachovat čerstvost několik měsíců). Více o správné přípravě kávy naleznete na naší stránce Rady o kávě.

Chuťový profil:

Ovocnost: ● ○○

Sladkost: ●● ○

Hořkost: ●●●

Aroma: ● ○○

Intenzita: ●● ○

Dochuť: ●● ○

Kofein: ●● ○

Další informace

Hmotnost-
Baleni

, ,

Zrnkova nebo mleta

, ,

Ovocná

Vyvážená

Horká

Aróma

Intenzita

Dochuť

Sila

Chuťový profil

Sladká, Hořká

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Káva Zlaté Zrnko – Indie – “ČOKOLÁDOVÁ””