Káva Zlaté Zrnko – Brazílie – “LAHODNÁ”

(Hodnocení: 1)

179.00 659.00  s DPH

Zrušit výběr

Pokud si přejete vytvoření přední etikety s vlastním jménem - názvem kávy, prosím zadejte jej sem. Název může mít 1-20 znaků. Použít lze i symbol srdce, který vložíte zkopírováním:

(+29.00 )

Získejte až 132 zlatých zrnek.

Popis

Káva Zlaté Zrnko – Brazílie je vybírána směs brazilských káv s jemnou příjemnou sladkou chutí. Dobrá viskozita a sladké aromatické vůně kakaa, mandlí a lískových oříšků, které se rozvíjejí do různých nádechů zralého ovoce. Dlouhotrvající dochuť odhaluje chuť sladu a vanilky.

Ocenění: Vítěz 1 hvězdy na Great Taste Awards 2019 v kategorii espresso. Vítěz stříbrné medaile na International Taste Awards 2020 v kategorii espresso.

Původ: Lahodná Brazílie je káva s původem, je směsí arabica, kvalita Extra Fine Cup. Kávy s původem Zlaté Zrnko jsou vybírány odborníky na kvalitu a degustátory, proto získáváme ty nejzajímavější kávy z výjimečných kávových zemí a oblastí. Farmáři za tak výjimečnou kvalitu dostávají zaplaceno více než je běžné prostřednictvím Fairtrade.

Pražení: na espresso (CITY + FULLCITY vyvážená chuť acidity a hořkosti)

Zpracování: mokrou metodou

Použití: espresso

Mletí: střední / středně tvrdé zrno

Naše zkušenost: Káva Zlaté Zrnko – Brazílie je oblíbená klasika, velmi jemná, má vyváženou a příjemnou chuť.

Dobrá rada: Každou kávu si nejlépe vychutnáte při správném umletí. Káva Brazílie vyžaduje středně jemné mletí, na stupnici od 1 do 10 (1 nejjemnější, 10 nejhrubší) zhruba stupeň 3-4, závisí to na typu mlýnku a jeho opotřebení. V espresso automatech doporučujeme nastavit mlýnek na nejjemnější mletí a pouze v případě, že káva teče pomalu použít hrubší stupeň mletí. Každou zrnkovou kávu si nejlépe vychutnáte li kávová zrna čerstvě pražené – nejlepší 2 týdny až dva měsíce po pražení (záleží od skladování surové a pražené kávy, při skladování surové kávy ve vakuu z farmy až do pražírny a správném zabalení po napražení si může i napražená káva zachovat čerstvost několik měsíců). Více o správné přípravě kávy naleznete na naší stránce Rady o kávě.

Chuťový profil:

Ovocnost: ● ○○

Sladkost: ●● ○

Hořkost: ● ○○

Aroma: ●● ○

Intenzita: ●● ○

Dochuť: ●● ○

Kofein: ●● ○

Další informace

Hmotnost-
Balení

, ,

Zrnková nebo mletá

, ,

Ovocná

Vyvážená

Horká

Aróma

Intenzita

Dochuť

Sila

Chuťový profil

Sladká, Horká

1 recenze Káva Zlaté Zrnko – Brazílie – “LAHODNÁ”

  1. Jarča

    Je lahodná a není kyselá a přesně taková mi chutná nejvíc.

Přidat recenzi