Káva Zlaté Zrnko – Kleopatra (Směs 100% arabica) – “EXKLUZIVNÍ”

199.00 759.00  s DPH

Zrušit výběr

Pokud si přejete vytvoření přední etikety s vlastním jménem - názvem kávy, prosím zadejte jej sem. Název může mít 1-20 znaků. Použít lze i symbol srdce, který vložíte zkopírováním:

(+29.00 )

Získejte až 152 zlatých zrnek.

Popis

Káva Zlaté Zrnko – Kleopatra je dokonalá souhra vůní a chutí z nejexkluzivnějších káv na světě. Pestrost ovoce přikrytého hořkou čokoládou pro ty, kteří se spokojí pouze s tím nejlepším.

Původ: Káva Kleopatra je směs až 12 káv s jediným původem100% arabica. Každá směs Zlaté Zrnko je výsledným souzněním chutí káv z nichž je složena a je namíchána podle chutí lidí. Směsi Zlaté Zrnko míchají italští odborníci v laboratořích přímo v přístavu. Míchají se z různých zdrojů tak, aby každý měsíc, každý rok měli stejnou výslednou chuť.

Pražení: vyvážené na espresso i alternativy – omniroast (CITY CITY + vyvážená chuť acidity a hořkosti)

Použití: espresso, moka, filtr

Mletí: střední / středně tvrdé zrno

Naše zkušenost: Káva Zlaté Zrnko – Kleopatra zastupuje komplexní spektrum chutí v exkluzivní směsi 100% arabica. Příjemně ovocná a sladká s jemnou hořkostí v dochuti. Vhodná pro kávové gurmány.

Dobrá rada: Každou kávu si nejlépe vychutnáte při správném umletí. Káva Kleopatra vyžaduje středně jemné mletí, na stupnici od 1 do 10 (1 nejjemnější, 10 nejhrubší) zhruba stupeň 3-4, závisí to na typu mlýnku a jeho opotřebení. V espresso automatech doporučujeme nastavit mlýnek na nejjemnější mletí a pouze v případě, že káva teče pomalu použít hrubší stupeň mletí. Každou zrnkovou kávu si nejlépe vychutnáte li kávová zrna čerstvě pražené – nejlepší 2 týdny až dva měsíce po pražení (záleží od skladování surové a pražené kávy, při skladování surové kávy ve vakuu z farmy až do pražírny a správném zabalení po napražení si může i napražená káva zachovat čerstvost několik měsíců). Více o správné přípravě kávy naleznete na naší stránce Rady o kávě. Pokud byste se rádi o kávě dozvěděli více, můžete navštívit naši Univerzitu kávy.

Chuťový profil:

Ovocnost: ●●○

Vyváženost: ●●○

Hořkost: ● ○○

 

Aroma: ●●○

Intenzita: ●●○

Dochuť: ●●○

 

Kofein: ●●○

Další informace

Hmotnost-
Balení

, ,

Zrnková nebo mletá

, ,

Arabica

Ovocná

Vyvážená

Horká

Aróma

Intenzita

Dochuť

Sila

Chuťový profil

Ovocná, Sladká, Pestrá

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Káva Zlaté Zrnko – Kleopatra (Směs 100% arabica) – “EXKLUZIVNÍ””