Káva Zlaté Zrnko – Indonésie – “HOŘKÁ”

199.00 759.00  s DPH

Zrušit výběr

Pokud si přejete vytvoření přední etikety s vlastním jménem - názvem kávy, prosím zadejte jej sem. Název může mít 1-20 znaků. Použít lze i symbol srdce, který vložíte zkopírováním:

(+29.00 )

Získejte až 152 zlatých zrnek.

Popis

Káva Zlaté Zrnko – Indonésie – silné tělo a delikátní acidita připomíná chutě kakaa, obilovin s nečekaným náznakem koření. V dochuti připomíná lékořici. Patří k našim nahořklým kávám.

Ocenění: Vítěz stříbrné medaile na International Taste Awards 2020 v kategorii espresso.

Původ: Indonésie je káva s původem, pochází ostrova Sumatra. Kávy s původem Zlaté Zrnko jsou vybírány odborníky na kvalitu a degustátory, proto získáváme ty nejzajímavější kávy z výjimečných kávových zemí a oblastí. Farmáři za tak výjimečnou kvalitu dostávají zaplaceno více než je běžné prostřednictvím Fairtrade.

Pražení: na espresso (CITY + FULLCITY vyvážená chuť acidity a hořkosti)

Zpracování: mokrou metodou

Použití: espresso

Mletí: střední / středně tvrdé zrno

Naše zkušenost: Káva Zlaté Zrnko – Indonésie má velmi příjemné vyvážené sladko – nahořklé chutě, cítit různé náznaky koření, příjemná dlouhotrvající nahořklá dochuť.

Dobrá rada: Každou kávu si nejlépe vychutnáte při správném umletí. Káva Indonésie vyžaduje středně jemné mletí, na stupnici od 1 do 10 (1 nejjemnější, 10 nejhrubší) zhruba stupeň 3-4, závisí to na typu mlýnku a jeho opotřebení. V espresso automatech doporučujeme nastavit mlýnek na nejjemnější mletí a pouze v případě, že káva teče pomalu použít hrubší stupeň mletí. Každou zrnkovou kávu si nejlépe vychutnáte li kávová zrna čerstvě pražené – nejlepší 2 týdny až dva měsíce po pražení (záleží od skladování surové a pražené kávy, při skladování surové kávy ve vakuu z farmy až do pražírny a správném zabalení po napražení si může i napražená káva zachovat čerstvost několik měsíců). Více o správné přípravě kávy naleznete na naší stránce Rady o kávě.

Chuťový profil:

Ovocnost: ○○○

Sladkost: ●● ○

Hořkost: ●● ○

Aroma: ●● ○

Tělo: ●●●

Dochuť: ●● ○

Kofein: ● ○○

Další informace

Hmotnost-
Balení

, ,

Zrnková nebo mletá

, ,

Ovocná

Vyvážená

Horká

Aróma

Intenzita

Dochuť

Sila

Chuťový profil

Sladká, Horká, Veľmi horká

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Káva Zlaté Zrnko – Indonésie – “HOŘKÁ””