Káva Zlaté Zrnko – Emílie (Směs 100% arabica) “VYVÁŽENÁ” – NEJPRODÁVANĚJŠÍ

(Hodnocení: 1)

149.00 559.00  s DPH

Zrušit výběr

Pokud si přejete vytvoření přední etikety s vlastním jménem - názvem kávy, prosím zadejte jej sem. Název může mít 1-20 znaků. Použít lze i symbol srdce, který vložíte zkopírováním:

(+29.00 )

Získejte až 112 zlatých zrnek.

Popis

Káva Zlaté Zrnko – Emílie je energická směs 100% arabica rafinované konzistence. Čistá a hladká chuť kakaa s jemnou příchutí acidity. Šálek této kávy vás ohromí vůněmi lísky, ořechů a pečeného chleba.

Ocenění: Vítěz 1 hvězdy na Great Taste Awards 2018 v kategorii espresso.

Původ: Káva Emílie je směs 6 až 7 káv s původem, 100% arabica. Každá směs Zlaté Zrnko je výsledným souzněním chutí káv z nichž je složena a je namíchána podle chutí lidí. Směsi Zlaté Zrnko míchají italští odborníci v laboratořích přímo v přístavu. Míchají se z různých zdrojů tak, aby každý měsíc, každý rok měli stejnou výslednou chuť.

Pražení: na espresso (CITY + FULLCITY vyvážená chuť acidity a hořkosti)

Použití: espresso

Mletí: střední / středně tvrdé zrno

Naše zkušenost: Káva Zlaté Zrnko – Emílie je naše nejvyváženější káva, která nikoho neurazí a je vhodná na lahodné espresso i do mléčných nápojů. Nemá ovocné (kyselé) chutě ani přílišnou hořkost. Zlatý střed.

Dobrá rada: Každou kávu si nejlépe vychutnáte při správném umletí. Káva Emílie vyžaduje středně jemné mletí, na stupnici od 1 do 10 (1 nejjemnější, 10 nejhrubší) zhruba stupeň 3-4, závisí to na typu mlýnku a jeho opotřebení. V espresso automatech doporučujeme nastavit mlýnek na nejjemnější mletí a pouze v případě, že káva teče pomalu použít hrubší stupeň mletí. Každou zrnkovou kávu si nejlépe vychutnáte li kávová zrna čerstvě pražené – nejlepší 2 týdny až dva měsíce po pražení (záleží od skladování surové a pražené kávy, při skladování surové kávy ve vakuu z farmy až do pražírny a správném zabalení po napražení si může i napražená káva zachovat čerstvost několik měsíců). Více o správné přípravě kávy naleznete na naší stránce Rady o kávě.

Chuťový profil:

Ovocnost: ● ○○

Sladkosť: ●●●

Hořkost: ● ○○

Aroma: ●● ○

Intenzita: ●● ○

Dochuť: ●● ○

Kofein: ●● ○

Další informace

Hmotnost-
Balení

, ,

Zrnková nebo mletá

, ,

Arabica

Ovocná

Vyvážená

Horká

Aróma

Intenzita

Dochuť

Sila

Chuťový profil

Sladká, Horká

1 recenze Káva Zlaté Zrnko – Emílie (Směs 100% arabica) “VYVÁŽENÁ” – NEJPRODÁVANĚJŠÍ

  1. Petr D.

    Vyzkoušeli jsme už hodně káv, ale tato je ze všech nejchutnější, není kyselá ani velmi hořká, přesně taková jaká nám nejvíce chutná.

Přidat recenzi