[title text=”Doporučujeme” tag_name=”h2″] [ux_products type=”row” columns=”5″ equalize_box=”true” cat=”98″ products=”5″ orderby=”sales”]

Pražírna kávy pestrých chutí

Děkujeme

Díky vaší přízni vyrábíme v naší voňavé pražírně každý den s láskou mnoho balíčků kávy. Balíčky vám rádi upravujeme, abyste originálním způsobem mohli obdarovat své nejbližší.

Pokud jste kávu z naší pražírny ještě neochutnali, připravili jsme pro vás balíčky poznej, v nichž najdete naše nejoblíbenější kávy roztříděné podle způsobu přípravy nebo chuťového profilu.

U každé kávy si můžete vybrat velikost balení a také zda si přejete kávu zrnkovou nebo mletou, i požadovaný stupeň mletí.

Přejeme vám příjemné chvíle u kávy, abyste si ji vychutnali s takovou radostí, s jakou jsme ji pro vás upražili.

Ochutnejte i tyto kávy

KDE KOUPÍTE? I PRODEJNÍ MÍSTA

ČERSTVÁ KÁVA PRAŽÍME KAŽDÝ DEN

36 MEDAILÍ Z ANGLIE, ITÁLIE, SLOVENSKA

DORUČENÍ DO 1-5 DNŮ I PERSONALIZOVANÉ

DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 800 KČ

Nejprodávanější káva

Pražírna kávy

Zlaté Zrnko je pražírna kávy pestrých chutí. Přinášíme kávové poklady z celého kávového světa a chceme vám je zprostředkovat. V naší pražírně pražíme kávy s jediným původem od farmářů jakož i kávové směsi namíchané podle chutí a přání zákazníků. Každý rok nakupujeme výjimečné kávy z čerstvých sklizní, některé z nich jsou hodnoceny degustátory, protože víme, že za ně dostali farmáři zaplaceno více. Kávové směsi jsou míchány z 6 až 9 káv tak, aby se v každém období roku dosáhlo stejné chuti. Na několik směsí máme exkluzivitu a vybrali jsme ty, které jsou oblíbené po celém světě, protože i naši zákazníci si je často vybírali.

Ocenění kávy

V roce 2018 jsme získali prestižní ocenění dvou hvězd v Great Taste Awards v Londýně s kávou s původem Etiopie “Ovocná” a zároveň naše nejpopulárnější kávové směsi Emílie a Romeo získaly 1 hvězdu.

V roce 2019 jsme se stali nejoceňovanější Slovenské pražíren kávy s 9 oceněnými kávami v kategorii espresso a jako první máme ocenění iv kategorii filtrované kávy.

Ocenění Great Taste Awards získávají pouze nejlepší potraviny na světě. Potraviny hodnotí gastro odborníci, kteří se musí na ocenění shodnout a každému produktu dávají pro výrobce velmi užitečnou recenzi.

V roce 2020 jsme ocenění znásobili. Poprvé jsme se zúčastnili italské potravinové soutěže International Taste Awards a získali tak hodnocení od italských odborníků. Získali jsme 1 zlatou, 5 stříbrných a 7 bronzových medailí. V soutěži Great Taste Awards byly oceněné dvěma hvězdami kávy Etiopie, Guatemala, Rwanda a ocenění jedné hvězdy získala Aurélia, káva v kapslích pro kávovary Nespresso®.

V roce 2021 získala zlatou medaili káva Marie, Emílie a Indie v kávové soutěži International Coffee Tasting v Itálii a káva Jamajka získala dvě hvězdy na Great Taste Awards v Londýně.

Více informácí o oceněních kávy Zlaté Zrnko naleznete zde.

[title text=”Nová káva” tag_name=”h2″] [ux_products_list cat=”98″ products=”5″]