TATRAkáva Modrá 80% Arabica 20% Robusta 500g

279.00  s DPH

Prodejů 27

(29.00  s DPH)
Skladem. Doručíme Úterý 4. dubna - Pátek 7. dubna
Nákupem tohoto produktu získáte 56 zlatých zrnek!
Katalogové číslo: tatrakava80-500g Kategorie: , ,

Popis

Směs 80% arabica 20% robusta příjemné hořké chuti oblíbené u většiny našich zákazníků, vytvořená a pražená v naší řemeslné pražírně.

Balení: 500g

Původ: TATRAkáva Modrá je směs 6 až 7 káv s původem, 80% arabica a 20% robusta. Původ hlavní složky: Brazílie. Každá směs TATRAkáva je výsledným souzněním chutí káv z nichž je složena a je namíchána podle chutí lidí. Směsi TATRAkáva míchají italští odborníci v laboratořích přímo v přístavu a dotváříme je v naší pražírně. Míchají se z různých zdrojů tak, aby každý měsíc, každý rok měli stejnou výslednou chuť.

Pražení: na espresso (CITY + FULLCITY vyvážená chuť acidity a hořkosti)

Použití: espresso

Mletí: střední / střední tvrdost zrna

Naše zkušenost: TATRAkáva Modrá má příjemné hořké chutě, je velmi vyvážená chutí káv arabica a robusta.

Dobrá rada: Každou kávu si nejlépe vychutnáte při správném umletí. TATRAkáva Modrá vyžaduje středně hrubé mletí, na stupnici od 1 do 10 (1 nejjemnější, 10 nejhrubší) zhruba stupeň 3-4, závisí to na typu mlýnku a jeho opotřebení. V espresso automatech doporučujeme nastavit mlýnek na nejjemnější mletí a pouze v případě, že káva teče pomalu použít hrubší stupeň mletí. Každou zrnkovou kávu si nejlépe vychutnáte li kávová zrna čerstvě pražené – nejlepší 2 týdny až dva měsíce po pražení (záleží od skladování surové a pražené kávy, při skladování surové kávy ve vakuu z farmy až do pražírny a správném zabalení po napražení si může i napražená káva zachovat čerstvost několik měsíců). Více o správné přípravě kávy naleznete na naší stránce Rady o kávě.

Chuťový profil:

Ovocnost: ○○○

Vyváženost: ●● ○

Hořkost: ●●●

Aroma: ●● ○

Intenzita: ●● ○

Dochuť: ●● ○

Kofein: ●●○

Další informace

Ovocná

Vyvážená

Horká

Aróma

Intenzita

Dochuť

Sila

Chuťový profil

Sladká, Hořká

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „TATRAkáva Modrá 80% Arabica 20% Robusta 500g“