TATRAkáva Bílá 100% Arabica 500g

279.00  s DPH

Prodejů 79

(29.00  s DPH)
Skladem. Doručíme Úterý 6. června - Pátek 9. června
Nákupem tohoto produktu získáte 56 zlatých zrnek!
Katalogové číslo: tatrakava100-500g Kategorií: , , , , ,

Popis

100% směs arabica příjemné hořké chuti oblíbené u většiny našich zákazníků, vytvořená a pražená v naší řemeslné pražírně.

Balení: 500g

Původ: TATRAkáva Bílá je směs 6 až 7 káv s původem, 100% arabica. Původ hlavní složky: Brazílie. Každá směs TATRAkáva je výsledným souzněním chutí káv z nichž je složena a je namíchána podle chutí lidí. Směsi TATRAkáva míchají italští odborníci v laboratořích přímo v přístavu a dotváříme je v naší pražírně. Míchají se z různých zdrojů tak, aby každý měsíc, každý rok měli stejnou výslednou chuť.

Pražení: na espresso (CITY + FULLCITY vyvážená chuť acidity a hořkosti)

Použití: espresso

Mletí: střední / středně tvrdé zrno

Naše zkušenost: TATRAkáva Bílá i přesto, že je 100% arabika, má příjemné  hořké chutě s dochutí hořké čokolády.

Dobrá rada: Každou kávu si nejlépe vychutnáte při správném umletí. TATRAkáva Bílá vyžaduje středně jemné mletí, na stupnici od 1 do 10 (1 nejjemnější, 10 nejhrubší) zhruba stupeň 3-4, závisí to na typu mlýnku a jeho opotřebení. V espresso automatech doporučujeme nastavit mlýnek na nejjemnější mletí a pouze v případě, že káva teče pomalu použít hrubší stupeň mletí. Každou zrnkovou kávu si nejlépe vychutnáte li kávová zrna čerstvě pražené – nejlepší 2 týdny až dva měsíce po pražení (záleží od skladování surové a pražené kávy, při skladování surové kávy ve vakuu z farmy až do pražírny a správném zabalení po napražení si může i napražená káva zachovat čerstvost několik měsíců). Více o správné přípravě kávy naleznete na naší stránce Rady o kávě.

Ovocnost: ● ○○

Sladkost: ● ○○

Hořkost: ●●●

Aroma: ●● ○

Intenzita: ●● ○

Dochuť: ●● ○

Kofein: ●● ○

Další informace

Ovocná

Vyvážená

Horká

Aróma

Intenzita

Dochuť

Sila

Chuťový profil

Sladká, Hořká

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „TATRAkáva Bílá 100% Arabica 500g“