Káva Zlaté Zrnko – Viola (Směs 100% arabica) – “OVOCNÁ”

149.00  s DPH

Zrušit výběr

Pokud si přejete vytvoření přední etikety s vlastním jménem - názvem kávy, prosím zadejte jej sem. Název může mít 1-20 znaků. Použít lze i symbol srdce, který vložíte zkopírováním:

(+29.00 )

Získejte až 30 zlatých zrnek.

Popis

Káva Zlaté Zrnko – Viola je univerzální směs vhodná na jakoukoliv formu přípravy kávy. Odhaluje komplexní ovocnost evokující ořechy, náznaky pomeranče a bylin. Je vynikající na filtr.

Původ: Káva Viola je směs 6 až 7 káv pocházejících 100% arabica. Každá směs Zlaté Zrnko je výsledným souzněním chutí káv z nichž je složena a je namíchána podle chutí lidí. Směsi Zlaté Zrnko míchají italští odborníci v laboratořích přímo v přístavu. Míchají se z různých zdrojů tak, aby každý měsíc, každý rok měli stejnou výslednou chuť.

Pražení: na ovocné espresso a filtr (CITY vyvážená chuť acidity)

Použití: filtr, moka, espresso

Mletí: střední / středně tvrdé zrno

Naše zkušenost: Káva Zlaté Zrnko – Viola je naše nejovocnější směs 100% arabik, velmi ovocná v espressu, zajímavá a komplexní pestrost chutí v přípravě přes filtr.

Dobrá rada: Každou kávu si nejlépe vychutnáte při správném umletí. Káva Viola vyžaduje středně jemné mletí, na stupnici od 1 do 10 (1 nejjemnější, 10 nejhrubší) zhruba stupeň 3-4, závisí to na typu mlýnku a jeho opotřebení. V espresso automatech doporučujeme nastavit mlýnek na nejjemnější mletí a pouze v případě, že káva teče pomalu použít hrubší stupeň mletí. Každou zrnkovou kávu si nejlépe vychutnáte li kávová zrna čerstvě pražené – nejlepší 2 týdny až dva měsíce po pražení (záleží od skladování surové a pražené kávy, při skladování surové kávy ve vakuu z farmy až do pražírny a správném zabalení po napražení si může i napražená káva zachovat čerstvost několik měsíců). Více o správné přípravě kávy naleznete na naší stránce Rady o kávě. Pokud byste se rádi o kávě dozvěděli více, můžete navštívit naši Univerzitu kávy.

Chuťový profil:

Ovocnost: ●●●

Vyváženost: ●● ○

Hořkost: ● ○○

 

Aroma: ● ○○

Intenzita: ●● ○

Dochuť: ●● ○

 

Kofein: ●● ○

Další informace

Hmotnost-
Balení

, ,

Zrnková nebo mletá

, ,

Arabica

Ovocná

Vyvážená

Horká

Aróma

Intenzita

Dochuť

Sila

Chuťový profil

Ovocná, Sladká, Pestrá

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Káva Zlaté Zrnko – Viola (Směs 100% arabica) – “OVOCNÁ””