Káva Zlaté Zrnko – FitKáva (Bezkofeínová 100% arabica) – mletá v dóze 250g

259.00  s DPH

Prodejů 0
Skladem. Doručíme Úterý 4. dubna - Pátek 7. dubna
Nákupem tohoto produktu získáte 52 zlatých zrnek!

Popis

FitKáva je 100% brazilská arabica odkofeinovaná švýcarským vodním procesem, díky kterému může být tato káva certifikována jako organická. Má vyvážené chutě typické pro brazilské kávy a její chuť je k nerozeznání od kofeinových káv. Podíl kofeinu je minimální, odstraňování kofeinu se sníží o 90-99%.

Balení: mletá káva v dóze 250g

Původ: Fitkáva je směs 100% arabica z Brazílie.

Pražení: stupeň 4 (1 – velmi světlé, 2 – světlé, 3 světlé / střední, 4 – střední, 5 – střední, 6 – střední / tmavé, 7 – tmavé, 8 – velmi tmavé), křivka pražení na espresso, víc informací o pražení zde

Použití: espresso

Mletí: na espresso

Naše zkušenost: Fitkávu jsme napražili podle doporučení italského pražírny přímo u výrobce bezkofeinové kávy a výsledek byl neuvěřitelný, je k nerozeznání od kofeinové a zároveň je zdravá na rozdíl od jiných bezkofeinovou káv které odkofeínovávajú chemicky. Název FitKáva jsme zvolili nakolik je možné její vypít více než kofeinových káv a tím přijímat více pozitivních účinků, které kvalitní káva nabízí.

Dobrá rada: Každou kávu si nejlépe vychutnáte při správném umletí. Káva Maria vyžaduje středně jemné mletí, na stupnici od 1 do 10 (1 nejjemnější, 10 nejhrubší) zhruba stupeň 3-4, závisí to na typu mlýnku a jeho opotřebení. V espresso automatech doporučujeme nastavit mlýnek na nejjemnější mletí a pouze v případě, že káva teče pomalu použít hrubší stupeň mletí. Každou zrnkovou kávu si nejlépe vychutnáte li kávová zrna čerstvě pražené – nejlepší 2 týdny až dva měsíce po pražení (záleží od skladování surové a pražené kávy, při skladování surové kávy ve vakuu z farmy až do pražírny a správném zabalení po napražení si může i napražená káva zachovat čerstvost několik měsíců). Více o správné přípravě kávy naleznete na naší stránce Rady o kávě.

Chuťový profil:

Ovocnost: ● ○○

Vyváženost: ●● ○

Hořkost: ● ○○

Aroma: ● ○○

Intenzita: ● ○○

Dochuť: ● ○○

Kofein: ○○○

Další informace

Balení

, ,

Zrnková nebo mletá

, ,

Bez kofeínu

Ovocná

Vyvážená

Horká

Aróma

Intenzita

Dochuť

Chuťový profil

Sladká, Hořká

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Káva Zlaté Zrnko – FitKáva (Bezkofeínová 100% arabica) – mletá v dóze 250g“