Kapsle Zlaté Zrnko pro kávovary Nespresso® – Viktórie (100% arabica, kapsle z biologicky rozložitelného plastu)

109.00 790.00  s DPH

20 Prodejů
Vyčistit

Získejte až 158 zlatých zrnek.

Katalogové číslo: Félix-1 Kategorie: , Štítky: , , , ,

Popis

Káva z kapslí pro Nespresso® Viktórie je pestré ovocné chuti, s jemnými tóny ořechů a čokolády. Vychutnejte si iv kapslovém kávovaru příjemnou kávu z řemeslné pražírny. Kapsle je vyrobena z biologicky rozložitelného – kompostovatelného plastu.

UPOZORNĚNÍ: Některé typy kávovarů mohou mít problém s propíchnutím membrány, doporučujeme nejprve kapsle vyzkoušet, pokud by káva netekla plynule, můžete membránu před vložením do kávovaru rovnoměrně propíchnout cca 7 krát. Mrzí nás to, velká většina kávovarů však funguje v pořádku, budete-li mít tento problém, objednávku vám refundujeme.

Původ: Káva Viktórie je bohatá směs až 13 káv s jediným původem 100% arabica. Každá směs Zlaté Zrnko je výsledným souzněním chutí káv z nichž je složena a je namíchána podle chutí lidí. Směsi Zlaté Zrnko míchají italští odborníci v laboratořích přímo v přístavu. Míchají se z různých zdrojů tak, aby každý měsíc, každý rok měli stejnou výslednou chuť.

Pražení: stupeň 4 (1 – velmi světlé, 2 – světlé, 3 světlé / střední, 4 – střední, 5 – střední, 6 – střední / tmavé, 7 – tmavé, 8 – velmi tmavé), křivka pražení na espresso

Použití: kapsle pro Nespresso

Třídění odpadu: Kapsle je biologicky rozložitelná, může se kompostovat nebo dát do organického odpadu. Je však třeba oddělit hliníkovou membránu, která patří do plastů. Hliníkovou membránu jsme použili kvůli kvalitní přípravě ve všech kávovarech.

Balení: 10/50/100 ks

Naše zkušenost: Káva z kapslí pro Nespresso® Viktórie je lahodná káva oříškové chuti.

Dobrá rada: Kapslová káva vám dává jednoduchost přípravy espressa. Nejlépe si kávu vychutnáte pokud si ji připravujete z čerstvě mletých zrn. Každou zrnkovou kávu si nejlépe vychutnáte li kávová zrna čerstvě pražené – nejlepší 2 týdny až dva měsíce po pražení (záleží od skladování surové a pražené kávy, při skladování surové kávy ve vakuu z farmy až do pražírny a správném zabalení po napražení si může i napražená káva zachovat čerstvost několik měsíců).

Chuťový profil:

Ovocnost: ●○○

Vyváženost: ●●○

Hořkost: ●○○

Aroma: ●●○

Intenzita: ●●○

Dochuť: ●●○

Kofein: ●●○

Další informace

Balení

, ,

Ovocná

Vyvážená

Horká

Aróma

Intenzita

Dochuť

Sila

Chuťový profil

Sladká, Hořká

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kapsle Zlaté Zrnko pro kávovary Nespresso® – Viktórie (100% arabica, kapsle z biologicky rozložitelného plastu)“