Sleva

Kapsle Zlaté Zrnko pro kávovary Nespresso® – Félix (70% arabica 30% robusta, kapsle z biologicky rozložitelného plastu)

790.00  499.00  s DPH

Zrušit výběr

Získejte až 100 zlatých zrnek.

Popis

Kapsle Félix pro Nespresso jsou příjemné oříšky chuti. Vychutnejte si i v kapslovém kávovaru příjemnou kávu praženou v naší řemeslné pražírně. Kapsle je vyrobena z biologicky rozložitelného – kompostovatelného plastu.

UPOZORNĚNÍ NA NĚKTERÉ KÁVOVARY: Při této edici kompostovatelných kapslí jsme zaznamenali u některých kávovarech problém s propíchnutím membrány na kapsli, resp. s protlačením kávy. Pokud váš kávovar má tento problém, prosím propíchněte membránu rovnoměrně po její ploše např. párátkem 5-10x před vložením do kávovaru, káva tak vyteče správně. Snažíme se s dodavatelem kompostovatelného materiálu tento problém vyřešit.

Původ: Káva Félix je směs 6 až 7 káv s původem, 70% arabica a 30% robusta. Každá směs Zlaté Zrnko je výsledným souzněním chutí káv z nichž je složena a je namíchána podle chutí lidí. Směsi Zlaté Zrnko míchají italští odborníci v laboratořích přímo v přístavu. Míchají se z různých zdrojů tak, aby každý měsíc, každý rok měli stejnou výslednou chuť.

Pražení: na espresso (CITY + FULLCITY vyvážená chuť acidity a hořkosti)

Použití: kapsle pro Nespresso

Balení: 100 ks

Naše zkušenost: Kapsle Félix pro Nespresso jsou velmi zajímavá espresso káva oříškové chuti.

Dobrá rada: Kapslová káva vám dává jednoduchost přípravy espressa. Nejlépe si kávu vychutnáte pokud si ji připravujete z čerstvě mletých zrn. Každou zrnkovou kávu si nejlépe vychutnáte li kávová zrna čerstvě pražené – nejlepší 2 týdny až dva měsíce po pražení (záleží od skladování surové a pražené kávy, při skladování surové kávy ve vakuu z farmy až do pražírny a správném zabalení po napražení si může i napražená káva zachovat čerstvost několik měsíců). Více o správné přípravě kávy naleznete na naší stránce Rady o kávě.

Chuťový profil:

Ovocnost: ● ○○

Vyváženost: ●● ○

Hořkost: ●● ○

Aroma: ●● ○

Intenzita: ●● ○

Dochuť: ●● ○

Kofein: ●● ○

Další informace

Balení

, ,

Ovocná

Vyvážená

Horká

Aróma

Intenzita

Dochuť

Sila

Chuťový profil

Sladká, Horká

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Kapsle Zlaté Zrnko pro kávovary Nespresso® – Félix (70% arabica 30% robusta, kapsle z biologicky rozložitelného plastu)”