Kapsle Zlaté Zrnko pro kávovary Nespresso® – Aurélia (100% arabica, kapsle z biologicky rozložitelného plastu)

109.00 790.00  s DPH

Zrušit výběr

Získejte až 158 zlatých zrnek.

Popis

Kapsle Aurélia pro Nespresso jsou příjemné čokoládové chuti, 100% arabica pocházející z Brazílie. Vychutnejte si i v kapslovém kávovaru Nespresso® příjemnou kávu z Brazílie praženou v naší řemeslné pražírně. Kapsle je vyrobena z biologicky rozložitelného – kompostovatelného plastu.

Původ: Káva Aurélia je káva s původem z Brazílie, 100% arabica. Každá káva pocházející Zlaté Zrnko má jasný původ v dané zemi, konkrétním pohoří, od konkrétního farmáře. Kávy pocházející mohou každý rok mírně měnit chuť, protože ji ovlivňuje zejména počasí v daném roce pěstování.

Pražení: na espresso (CITY + FULLCITY vyvážená chuť acidity a hořkosti)

Použití: kapsle pro Nespresso

Balení: 12, 50, 100 ks

Naše zkušenost: Kapsle Aurélia pro Nespresso jsou příjemná espresso káva výrazné čokoládové chuti.

Dobrá rada: Kapslová káva vám dává jednoduchost přípravy espressa. Nejlépe si kávu vychutnáte pokud si ji připravujete z čerstvě mletých zrn. Každou zrnkovou kávu si nejlépe vychutnáte li kávová zrna čerstvě pražené – nejlepší 2 týdny až dva měsíce po pražení (záleží od skladování surové a pražené kávy, při skladování surové kávy ve vakuu z farmy až do pražírny a správném zabalení po napražení si může i napražená káva zachovat čerstvost několik měsíců). Více o správné přípravě kávy naleznete na naší stránce Rady o kávě.

Chuťový profil:

Ovocnost: ● ○○

Vyváženost: ●● ○

Hořkost: ●● ○

Aroma: ●● ○

Intenzita: ●● ○

Dochuť: ●● ○

Kofein: ●● ○

Další informace

Baleni

, ,

Ovocná

Vyvážená

Horká

Aróma

Intenzita

Dochuť

Sila

Chuťový profil

Hořká, Velmi hořká

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Kapsle Zlaté Zrnko pro kávovary Nespresso® – Aurélia (100% arabica, kapsle z biologicky rozložitelného plastu)”