Kapsle Zlaté Zrnko pro kávovary Nespresso® – Aurélia (100% arabica, kapsle z biologicky rozložitelného plastu)

109.00 790.00  s DPH

Prodejů 93

Získejte až 158 zlatých zrnek.

Popis

Kapsle Aurélia pro Nespresso jsou příjemné čokoládové chuti, 100% arabica pocházející z Brazílie. Vychutnejte si i v kapslovém kávovaru Nespresso® příjemnou kávu z Brazílie praženou v naší řemeslné pražírně. Kapsle je vyrobena z biologicky rozložitelného – kompostovatelného plastu.

UPOZORNĚNÍ: Některé typy kávovarů mohou mít problém s propíchnutím membrány, doporučujeme nejprve kapsle vyzkoušet, pokud by káva netekla plynule, můžete membránu před vložením do kávovaru rovnoměrně propíchnout cca 7 krát. Mrzí nás to, velká většina kávovarů však funguje v pořádku, budete-li mít tento problém, objednávku vám refundujeme.

Ocenění: Vítěz 1 hvězdy na potravinové soutěži Great Taste Awards (UK) 2020 v kategorii kapsle.

Původ: Káva Aurélia je káva s původem z Brazílie, 100% arabica. Každá káva pocházející Zlaté Zrnko má jasný původ v dané zemi, konkrétním pohoří, od konkrétního farmáře. Kávy pocházející mohou každý rok mírně měnit chuť, protože ji ovlivňuje zejména počasí v daném roce pěstování.

Pražení: stupeň 5 (1 – velmi světlé, 2 – světlé, 3 světlé / střední, 4 – střední, 5 – střední, 6 – střední / tmavé, 7 – tmavé, 8 – velmi tmavé), křivka pražení na espresso, více informací o pražení

Použití: kapsle pro Nespresso

Třídění odpadu: Kapsle je biologicky rozložitelná, může se kompostovat nebo dát do organického odpadu. Je však třeba oddělit hliníkovou membránu, která patří do plastů. Hliníkovou membránu jsme použili kvůli kvalitní přípravě ve všech kávovarech.

Balení: 12, 50, 100 ks

Naše zkušenost: Kapsle Aurélia pro Nespresso jsou příjemná espresso káva výrazné čokoládové chuti.

Dobrá rada: Kapslová káva vám dává jednoduchost přípravy espressa. Nejlépe si kávu vychutnáte pokud si ji připravujete z čerstvě mletých zrn. Každou zrnkovou kávu si nejlépe vychutnáte li kávová zrna čerstvě pražené – nejlepší 2 týdny až dva měsíce po pražení (záleží od skladování surové a pražené kávy, při skladování surové kávy ve vakuu z farmy až do pražírny a správném zabalení po napražení si může i napražená káva zachovat čerstvost několik měsíců). Více o správné přípravě kávy naleznete na naší stránce Rady o kávě.

Chuťový profil:

Ovocnost: ● ○○

Vyváženost: ●● ○

Hořkost: ●● ○

Aroma: ●● ○

Intenzita: ●● ○

Dochuť: ●● ○

Kofein: ●● ○

Další informace

Balení

, ,

Ovocná

Vyvážená

Horká

Aróma

Intenzita

Dochuť

Sila

Chuťový profil

Hořká, Velmi hořká

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kapsle Zlaté Zrnko pro kávovary Nespresso® – Aurélia (100% arabica, kapsle z biologicky rozložitelného plastu)“